1200 Ogrodzenia elektryczne dla drobiu

Ogrodzenia elektryczne dla drobiu


Ogrodzenie elektryczne dla drobiu

Elektryczne ogrodzenie dla drobiu jest skuteczną metodą wyznaczenia przestrzeni dla kurcząt, indyków, kaczek, gęsi. Rozwiązanie to zapewnia naszym podopiecznym bezpieczeństwo, ponieważ w dużym stopniu odstrasza drapieżniki, takie jak lisy.

pastuchy dla drobiu

W przypadku stosunkowo małych obszarów do ogrodzenia drobiu (np. podwórze i gdzie drób jest trzymany w pomieszczeniach zamkniętych nocą, więc ryzyko ataku drapieżników jest małe), siatki są rozwiązaniem najłatwiejszym w instalacji i przenoszeniu. Z odpowiednim zasilaniem, będą utrzymywać nielatający drób skutecznie. Siatki dostępne są między innymi w kolorze pomarańczowym lub mniej rzucającym się w oczy zielonym.

Tylko poziome przewody sieci są zelektryfikowane. Najniższy drut, który zazwyczaj opiera się na ziemi również nie jest pod napięciem, aby uniknąć łączenia elementów przewodzących ogrodzenia ziemią.

W dużych stadach, sieci są idealne jako wewnętrzne ogrodzenia lub wybiegi wydzielone dla poszczególnych grup drobiu. W przypadku kiedy drapieżniki stanowią problem, bardziej zabezpieczona granica jest konieczna .


www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.