100 Trwałe ogrodzenia elektryczne

Trwałe ogrodzenia elektryczne


trwałe ogrodzenie elektryczne

Dobry montaż to klucz do stworzenia wytrzymałych stałych ogrodzeń. Elementy muszą być bardzo solidnie zamontowane na wszystkich narożnikach, w miejscach zmiany kierunku linii ogrodzenia i przy bramach.

Ogrodzenie może być połączeniem słupków i drutu, które jest najbardziej efektywną metodą budowy długiego, stałego ogrodzenia.

W sytuacji, gdy wymagana jest wysoka widoczność, na przykład ogrodzenia dla koni, gdzie mogą być użyte taśmy i liny, wtedy stałe ogrodzenia najlepiej wykonanać przy użyciu drutu 2,5 mm o wysokiej wytrzymałości, który jest jednocześnie niezwykle przewodzący i trwały.

W wypadku stałych ogrodzeń zawsze należy używać wysokiej jakości izolatorów. Jest to szczególnie ważne dla długich ogrodzeń z zasilaczami dużej mocy, kiedy izolatory niskiej jakości mogą nie wytrzymać wysokiego napięcia potrzebnego do skutecznego zasilania wielokilometrowego ogrodzenia.

Zawsze należy używać sieciowych zasilaczy jeśli to możliwe, a jeśli wzrost roślinności jest prawdopodobny, lepiej zakupić model o wyższym zasilaniu gdyż pozwoli to skompensować straty energii wynikające z roślinności na lini ogrodzenia.www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.